Nieuws

Bezoek de milieustraat

Wist je dat ze bij Maton Groep een eigen milieustraat hebben? Het voordeel dat je hebt is dat je zowel voor je bedrijf als particulier hier zelf je afval kunt aanleveren. Er is een speciale sorteerinrichting aanwezig en dan wordt daar al het afval op een milieuvriendelijke manier gerecycled. Je kunt er altijd eens een kijkje nemen en dan kun jij er ook een bezoekje brengen als je zelf een keer afval hebt wat afgevoerd moet worden. Misschien heb je de garage opgeruimd en is er van allerlei afval vrijgekomen. Verstandig om het dan zelf af te voeren naar de milieustraat. Je betaalt dan een bedrag en dan ben jij van het afval af. Je hebt dan in de garage weer overzicht en dan ook weer ruimte om alles goed op te bergen.

Voordelen milieustraat

Het voordeel van de milieustraat is dat jij er erg veel afval kwijt kunt. Alles wordt er netjes gesorteerd en dat is maar goed ook, dan is het toch nog milieuvriendelijk. Gelukkig maken steeds meer mensen er gebruik van en ook als je maar weinig afval hebt, is het goed dat je het snel af gaat voeren, het ligt vaak maar in de weg. Huur een aanhanger en dan kun je alles verzamelen en dan in een keer afvoeren. Je kunt vooraf vragen wat de kosten zijn, maar voor een paar euro ben je vaak alles al kwijt en dan heb jij weer je handen vrij (en ruimte over) om andere klussen te klaren.