Nieuws

Apple zoekt een manager voor Health Hardware products

Dat er bij Apple hard gewerkt wordt aan steeds meer mogelijkheden op het gebied van gezondheid en fitness voor de Apple Watch is bekend. Zo kan je met watchOS 7 bijvoorbeeld samen met je iPhone je slaapritme bijhouden, waardoor je mogelijk beter uitgerust wakker wordt.

Dat werkt prima, maar is niet zo gedetailleerd als zou kunnen met een speciaal device dat veel preciezer je slaapritme meet. Daarvoor kan je trouwens ook bij Apple terecht, dat is de Beddit-slaapmonitor. Die monitor werd ontwikkeld door het bedrijf met dezelfde naam (Beddit), een bedrijf dat Apple in de lente van 2017 overnam.

Maar Apple is kennelijk meer van plan op dit gebied, want het zoekt op dit moment een manager voor Health Hardware products, dat is in deze advertentie te zien. Omdat deze advertentie binnenkort weer van het web zal gaan verdwijnen vind je die hieronder in zijn geheel.