Nieuws

Ondersteuning voor stereo-paar HomePods in macOS 11.3 beta

Heb je meerdere HomePods dan kan je er twee koppelen als stereo-paar. Op die manier kan je die aansturen met een iPhone, iPod touch, iPad of Apple TV. Maar vreemd genoeg werkt dat niet vanaf een Mac, daarmee kan je standaard geluid maar naar één HomePod tegelijk sturen.

Maar Apple gaat daar verandering in brengen: in de eerste beta-versie van macOS 11.3 Big Sur is deze optie voor het eerst voor de Mac verschenen. Daarbij gaat het trouwens wel echt om een beta-versie, want in de parktijk werkt het allemaal nog niet zoals het zou moeten. Maar het is goed om te zien dat Apple hier nu eindelijk meer bezig is. Dat eindelijk staat daar niet voor niets, want terwijl alle andere eerdere genoemde devices al sinds juni 2018 AirPlay 2 ondersteunen moeten we het op de Mac nog steeds met AirPlay 1 doen.